Tefal FV5717E0 Пегла на пареаID EK000488647
Tefal FV5717E0 Пегла на пареаID: EK000488647
Купувајте на рати со Mint Credit! Одберете до 4 рати без камата или од 6 до 36 рати комотно од вашиот дом. Погледнете за повеќе информации овде!
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 3.499 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 04.06.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
| Бренд | Tefal |
| Гаранција | 2 год. |
| Моќност на пеглата | 2500 W |
| Непрекината пареа | 45 g/min |
| Дополнителна количина на пареа | 195 g/min |
| Вертикален проток на пареа | Да |
| Капацитет на резервоар за вода | 0.27 l |
| Авотматско исклучување | Не |
| Функција за самочистење | Не |